O nas

Mycie&Czyszczenie to przede wszystkim profesjonalizm. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie nie tylko dlatego, że dysponujemy sprzętem i środkami czyszczącymi jakości premium. Co najważniejsze, nasz team tworzą prawdziwi pasjonaci swojej pracy. A tam gdzie pasja – tam zaangażowanie, kreatywność i staranność.

Szeroki wachlarz naszych usług pozwala na stworzenie kompleksowej, skrojonej na miarę potrzeb klienta oferty. Żadną przesadą jest powiedzieć, że czyścimy i odnawiamy niemalże wszystko, a przy tym zachowujemy niewygórowane na tle konkurencji ceny.

Wyróżniamy się

Kreatywnością

Proponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, tak, aby uzyskać najlepszą efektywność swoich działań.

Jakością

Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, dzięki wykwalifikowanemu zespołowi.

Obsługą klienta

Zlecenia są przez nas nadzorowane na każdym etapie, a Klient otrzymuje szczegółowe sprawozdanie z przeprowadzanych prac.

Szeroką ofertą

Proponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, tak, aby uzyskać najlepszą efektywność swoich działań.

Jesteśmy godni zaufania

Troszczymy się o komfort psychiczny naszych klientów, dlatego jesteśmy otwarci na pytania i sugestie naszych klientów, a po zakończeniu prac dostarczamy szczegółowe sprawozdania z przebiegu wykonanych usług.

Każde, nawet najmniejsze działanie na rzecz zdrowia naszej planety jest ważne. My jesteśmy jak najbardziej ECO, dlatego do pracy wykorzystujemy detergenty biodegradowalne, a jeśli jest taka możliwość – wyłącznie wodę.

Nasi klienci mówią o nas, że jesteśmy godni zaufania i warci stałej współpracy. Wolisz przekonać się o tym osobiście? Możemy wykonać bezpłatną prezentację naszych możliwości.

Zadzwoń do nas i umówmy się na spotkanie!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Świadczymy usługi dla obiektów biurowych, usługowych, komercyjnych, przemysłowych, a także mieszkalnych. W naszej ofercie szereg usług znajdą zarówno przedsiębiorcy, jak i klienci indywidualni: od mycia, malowania i impregnacji elewacji, dachów i tarasów, poprzez usuwanie graffiti, usługi alpinistyczne, czyszczenie i odtłuszczanie powierzchni przemysłowych, po utrzymanie terenów zewnętrznych i usuwanie awarii środowiskowych.